Bozkurt Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, 2007 yılında İstanbul’da kurulmuş ve halen faaliyetine devam etmektedir. Hukuk büromuz, deneyimli ve dinamik yapısı ile her türlü ulusal, uluslararası ticaret ve finansal organizasyonlara hizmet vermektedir. Yaratıcı, dinamik, genç kadrosu ile müvekkillerine en geniş bilgi donanımıyla hukuk hizmetini sağlamaktadır.

Bozkurt Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, müvekkillerinin, ticari hedefleri ve gelişme taleplerini göz önüne alarak, nitelikli bir hukuk hizmeti vermektedir. Büromuz nezdinde bir hukuki olayın incelenmesinde, takım çalışması tercih edilerek, olayın tam olarak kavranması sağlanmaktadır. Bu bağlamda, ileride doğması muhtemel hukuki problemleri göz önüne alarak, öncelikli ve etkili çözümler getirmekteyiz. Bu yönde yapmış olduğumuz çalışmalardaki başarıyı da ulusal ve uluslararası hukuktaki gelişmeleri takip ederek, özel ve kamu sektörleri ile yakın çalışmalar içerisinde olarak yakalamaktayız.

Bozkurt Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, elde ettiği başarı sonucunda, çok sayıda bağlantılar kurmuş, şirketler ve geniş bir yelpazeye yayılan çeşitli hukuk sistemlerinde bulunan hukuk firmaları ile çalışma şansını elde etmiştir. Sonuç itibari ile, ulusal ve uluslararası işlemlere etkili ve geniş çözümler getirecek düzeyde ulusal ve yabancı hukuk ve uygulaması yönünde çok değerli kazanımlar elde etmiş bulunmaktayız.

Hukuk büromuza gelen geniş kapsamlı talepler ve uyuşmazlıklarda elde etmiş olduğumuz tecrübe sayesinde, karışık ve acil olan davaları en uygun ve etkili bir şekilde sonuçlandırabilme kapasitesinde bulunmaktayız.

Bozkurt Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, mesleğin icrası yönünde, profesyonel anlayışa inanmakta olup, Türkiye Barolar Birliği başta olmak üzere ,İstanbul Barolarının gösterdiği meslek kurallarına uygun bir şekilde çalışmaktadır.

Büromuz müvekkillerinin ihtiyaçlarını en etkili şekilde karşılayabilmek amacıyla, teknolojinin son imkanlarından faydalanmaktadır.

Call Now ButtonHEMEN ARA